Cyrk motyli

Wydział Teologiczny
prezentacja
bez aktywnego udziału
„Raduj się nauką!” – tak brzmi hasło tegorocznego XV Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Zawołaniem głównego bohatera z filmu „Cyrk motyli”, może być dewiza: „Raduj się życiem!”. Młody mężczyzna, który pomimo swojej niepełnosprawności postanowił zaprzeć się samego siebie i stawić czoła wszystkim przeszkodom na jego drodze życia, może być wzorem dla nas, uczniów i studentów, że wszystko jest możliwe i we wszystkim możemy odnaleźć prawdziwą radość. Sytuacje pozornie bez wyjścia, skomplikowane w swoim przebiegu, tak naprawdę są łatwe do rozwiązania – wystarczy tylko uwierzyć w swoje możliwości i podjąć wyzwanie. Film pokazuje, że w każdym z nas tkwi motyl, który chce się rozwinąć i pokazać światu swój urok, wystarczy że uwierzę w siebie i podejmę ten trud, bo „im większa walka, tym większe zwycięstwo”.
wszyscy zainteresowani
bez limitu
Aula św. Kazimierza, budynek AWSD, ul. Warszawska 46.
Alumni I roku AWSD
al. Daniel Truskolaski, 857482029