Zwierzę na szaro

Uniwersytet w Białymstoku
Wydział Pedagogiki i Psychologii, Zakład Edukacji Wizualnej
warsztat
Od zarania dziejów człowiek przedstawiał zwierzęta, by wyrazić swoje emocje – szacunek, lęk, podziw. Jednym z najstarszych materiałów do tworzenia tych dzieł był węgiel. Poczynając od rysunków naskalnych w jaskiniach, do dnia dzisiejszego rysunek węglem pozostał najstarszą, tradycyjną metodą wyrazu artystycznego. Przeprowadzimy warsztaty grupowego rysunku zwierząt dzikich i domowych na dużych arkuszach szarego papieru pakowego węglem i kredą. Efekty warsztatów zaprezentujemy podczas ekspozycji w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii podczas imprezy wydziałowej Festiwalu Nauki i Sztuki.
szkoły podstawowe
12 osób
Białystok, ul. Świerkowa 20, Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB, sala nr C 2.17
2 godziny