Kiedy urodziłam się po raz pierwszy

• Posted on: 13 March 2017
  • By: AT
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku
Wydział Sztuki Lalkarskiej
przedstawienie
bez aktywnego udziału
Spektakl dyplomowy studentów IV roku na kierunku aktorskim. Przedstawienie wyreżyserowała znakomita węgierska twórczyni Kata Csató, reżyserka m.in. “Lenki” i “Palko” w Białostockim Teatrze Lalek. Jej najnowsze przedstawienie opowiada historię każdego i każdej z nas od momentu narodzin do… momentu narodzin. W spektaklu nie pada ani jedno słowo, za to artyści wykorzystują różnorodne techniki teatru lalek, światło i muzyką tworząc wizyjną opowieść o przygodzie, jaką jest życie. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat trzech do lat stu (i więcej).
wszyscy zainteresowani
szkoły podstawowe
dzieci
rodzice