Wszystko gra, czyli przepis na formę

• Posted on: 13 March 2017
  • By: AT
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku
Wydział Sztuki Lalkarskiej
przedstawienie
bez aktywnego udziału
Teatr ożywionej formy daje nieograniczone możliwości wyrazu, limitowane jedynie barierami naszej wyobraźni. Studentom zaś kreatywności nie brakuje, więc przesuwają granice jak tylko się da. W teatralnym kotle może znaleźć się prawie wszystko: wystarczy zamieszać z aktorskim wyczuciem, przyprawić treścią, okrasić metaforą i podgrzać emocją. Można się o tym przekonać przychodząc na pokaz WSZYSTKO GRA, CZYLI PRZEPIS NA FORMĘ, będący prezentacją etiud studentów II roku (rok akademicki 2016/2017) powstałych w ramach przedmiotu GRA AKTORA LALKĄ STOLIKOWĄ.
wszyscy zainteresowani
Teatr Szkolny im. J. Wilkowskiego, Białystok, ul. Sienkiewicza 14, sala 216
20.05.2017
45 min