KOLOROWE DOMY

Politechnika Białostocka
Wydział Architektury
warsztat
Tematem warsztatów „KOLOROWE DOMY” jest zabawa w architekta i przybliżenie dzieciom pracy projektanta oraz pojęć związanych z architekturą, architekturą wnętrz i architekturą krajobrazu. W trakcie zajęć mali architekci dowiedzą się m.in. czym różni się architektura od urbanistyki, co to jest rzut i elewacja budynku, jakie są podstawowe elementy domu, jego otoczenia i wnętrza. Postaramy się porozmawiać o przestrzeni, w której mieszkamy oraz zebrać wszystkie nasze przemyślenia i przedstawić je na własnoręcznie wykonanych makietach. Mając do dyspozycji kartonowe ściany domów, wspólnie zaprojektujemy wnętrza wraz z wyposażeniem, wymyślimy dekoracje, a także pobawimy się w architekta krajobrazu, projektując ich otoczenie i ogród wykorzystując przy tym różne materiały, struktury i techniki plastyczne.
dzieci
Wydział Architektury Politechniki Białostockiej, ul. Oskara Sosnowskiego 11
23.05.2017
po uprzednim potwierdzeniu wiadomością e-mail