Relacja z imprez festiwalowych w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku

Imprezy festiwalowe jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem, każdy mógł wybrać coś ciekawego dla siebie wśród organizowanych konkursów i warsztatów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ogromne zainteresowanie najmłodszych problematyką bezpiecznego zachowania się i pierwszej pomocy. Na warsztatach plastycznych uczestnicy mogli rozwijać swoją kreatywność i poznawać nowe techniki, wbrew oczekiwaniom spotkały się one z zainteresowaniem zarówno uczniów podstawówek jak i gimnazjalistów. Konkursy, które odbyły się 25 maja w siedzibie WSE budziły wiele emocji, a uczestnicy prezentowali wysoki poziom zarówno wiedzy matematycznej jak i umiejętności wokalnych a najlepsi zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.